Aranżacja wnętrz

Oferujemy profesjonalną aranżację i dekorację wnętrz w 4 rożnych wariantach cenowych. Od kompleksowej usługi do szybkich projektów. Dzięki temu każdy może znaleźć u nas coś dla siebie bez narażania domowego budżetu.


INWENTARYZACJE
PROJEKT KONCEPCYJNY (wstępne rysunki rozmieszczenia przestrzennego mebli-dwie różne koncepcje)
RZUT 3D
WIZUALIAZACJE 3D (pokazanie każdego pomieszczenia z osobna w paru wizualizacjachilość uzależniona od wielkości pomieszczenia i indywidualnych potrzeb klienta)

RYSUNKI TECHNICZNE (niezbędne do wykonania realizacji)

  • Projekt likwidacji i przebudowy ścian
  • Projekt sufitów i podłóg
  • Projekt rozmieszczenia płytek łazienkowych
  • Projekt instalacji elektrycznej (kompleksowo-pokazujący dokładnie , gdzie mają znajdować się gniazdka wtykowe jak i instalacje niskoprądowe)
  • Projekt instalacji wod-kan
  • Szczegółowe rysunki mebli na wymiar (garderoba, kuchnia, szafy itp.)

WYBÓR MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH (podłogi, kolorystyka ścian, armatura, oświetlenie, zasłony, rolety)
WYBÓR KOLORYSTYKI I MATERIAŁÓW PRZEZNACZONYCH NA WYKONANIE MEBLI NA WYMIAR
NADZÓR AUTORSKI (konsultacje telefoniczne i mailowe, wizyty na obiekcie i nadzór nad pracami budowlanymi- ilość przyjazdów według wcześniejszych ustaleń z klientem)
KOŃCOWA PORADA ARCHTEKTONICZNA ( w zakresie kupna niezbędnych dodatków, które ożywią wnętrze i stworzą je bardziej NASZYM)

PROJEKT KONCEPCYJNY (wstępne rysunki rozmieszczenia przestrzennego mebli-dwie różne koncepcje)
RZUT 3D
WIZUALIAZACJE 3D (pokazanie każdego pomieszczenia z osobna w paru wizualizacjachilość uzależniona od wielkości pomieszczenia i indywidualnych potrzeb klienta)
WYBÓR MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH (podłogi, kolorystyka ścian, armatura, oświetlenie, zasłony, rolety)- NA WIZUALIZACJACH
WYBÓR KOLORYSTYKI I MATERIAŁÓW PRZEZNACZONYCH NA WYKONANIE MEBLI NA WYMIAR – NA WIZUALIZACJACH

Jest to jednorazowe spotkanie na inwestycji z klientem trwające parę godzin. Ma ono na celu pomoc klientowi w rozpoczęciu samodzielnego aranżowania własnej przestrzeni naprowadzając go na konkretne rozwiązania.

Szybki projekt może zostać wykonany na pierwszym etapie inwestycji:
architekt pomaga klientowi, jak rozpocząć aranżację przestrzeni i daje niezbędne do tego wskazówki(wykonanie niezbędnych szkiców).

Szybki projekt może zostać wykonany w końcowym etapie inwestycji:
architekt pomaga klientowi jakie dodatki zakupić , aby stworzyć przestrzeń bardziej domową i przytulną. (wykonanie niezbędnych szkicy i zestawienia materiałów do kupna)

Aranżacje wnętrz – ciekawe pomysły i inspiracje

Przykładowe aranżacje wnętrz.

Jeśli szykujesz się do zmian aranżacji wnętrza albo czeka Cię remont mieszkania, to zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami.

Projektowanie i wystrój wnętrz

Pomagamy dostosować wnętrze do stylu życia mieszkańców, jak i ich osobowości.

.

Zakres działalności

Projektujemy wnętrza prywatne oraz użyteczności publicznej na terenie całego kraju. Na życzenie wykonujemy projekty w języku angielskim i prowadzimy zagraniczne inwestycje.

Dobór struktury i jej kolorystyki

Wybór systemu dekoracyjnego nie powinien być przypadkowy. Musi opierać się on na własnych upodobaniach, ale również na funkcjonalności i ogólnym całościowym odbiorze przestrzeni.