Pracownia

Pracownia Projektowa Galeria Przestrzeni to biuro aranżacji wnętrz prowadzone z pasji do pięknej formy i doskonałej funkcji. Nasze projekty zawsze są przemyślane i dopracowane w każdym detalu. Decydując się na współprace z nami otrzymujesz gwarancję urządzenia pięknego wnętrza, którego wizja powstawać będzie w przyjemnej i przyjaznej atmosferze.

Nasza pracownia na stale współpracuję z partnerami z branży dekoratorskiej oraz kancelarią radcy prawnego. Dzięki temu Klient może liczyć nie tylko na przygotowanie koncepcji wizualnej wnętrza, projektów wykonawczych, w tym rysunków technicznych, ale również na kompleksowe doradztwo w na wielu płaszczyznach.

Patrycja Gębkaosoba

Właścicielka biura, absolwentka kierunku Architecture and Urban Planning na Politechnice Poznańskiej. Autorka wielu artykułów z poradami architektonicznymi dla blogów wnętrzarskich. Pasjonatka nowoczesnych i designerskich aranżacji, a przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań.

Architekt udzielający porad wnętrzarskich w wielu poznańskich salonach z ceramiką, armaturą oraz podłogami. Biegle posługująca się językiem angielskim , dlatego też praca przy projektach w tym języku nie sprawia jej żadnych trudności


Aranżacje wnętrz – ciekawe pomysły i inspiracje

Projektowanie i wystrój wnętrz

Pomagamy dostosować wnętrze do stylu życia mieszkańców, jak i ich osobowości.

.

Zakres działalności

Projektujemy wnętrza prywatne oraz użyteczności publicznej na terenie całego kraju. Na życzenie wykonujemy projekty w języku angielskim i prowadzimy zagraniczne inwestycje.

Dobór struktury i jej kolorystyki

Wybór systemu dekoracyjnego nie może być przypadkowy. Musi opierać się on na własnych upodobaniach i na funkcjonalności i ogólnym całościowym odbiorze przestrzeni.